Strapping and Packaging Systems

 

Zgrzewarki kątowe HS

Zgrzewarki kątowe HS-400, HS-500, HS-600, HS-800

Zgrzewarki kątowe HSZgrzewarka do folii kątowa do folii może być stosowana jako odrębne urządzenie pakujące, można ją również w prosty sposób połączyć w całość z tunelem obkurczającym. Dzięki temu możliwe jest osobne pakowanie produktu w folię lub połączenie nawet kilku zgrzewarek z jednym tunelem. Dzięki zastosowaniu zgrzewarki kątowej z tunelem obkurczającym pakowany produkt będzie jeszcze skuteczniej zabezpieczony przed uszkodzeniem. Wszystkie zgrzewarki kątowe firmy AVC są standardowo wyposażone w zwrotne kółka nastawcze, umożliwiające ich dowolne przestawianie. Wybór odpowiedniej zgrzewarki do folii uzależniony jest od maksymalnych wymiarów pakowanych produktów. Jeśli nie wiesz, jaką wybrać, zachęcamy do kontaktu. Specjaliści ScanPack pomogą Tobie dobrać najlepsze urządzenie pakujące lub inne, na przykład maszynę spinającą.

Stosowane standardowo szerokości folii wynoszą od 510 mm (HS-400) do 910 mm (HS-800). Podobnie jak w przypadku innych urządzeń AVC typu Combiset i Minicombiset, rama zgrzewarki kątowej posiada zamknięcie elektromagnetyczne, z automatycznym otwieraniem po zakończeniu każdego cyklu zgrzewu przy użyciu siłownika gazowego. Pozwala to na przygotowanie w międzyczasie kolejnego pakietu do spakowania, a tym samym na oszczędność czasu i zwiększenie tempa produkcji. Mimo że wszystkie modele zgrzewarek kątowych do folii zostały opracowane jako produkty seryjne, istnieje możliwość indywidualnego doboru wyposażenia dodatkowego, według oferowanych przez nas opcji, lub wyprodukowanie urządzenia o niestandardowych wymiarach. W ten sposób jesteśmy zawsze gotowi zaoferować Klientom produkt zgodny z życzeniami i potrzebami.

Elementy wyposażenia standardowego zgrzewarek kątowych do folii:

Zgrzewarka kątowa jest standardowo wyposażona w takie elementy, jak:

  • urządzenie do odwijania folii połączone ze stołem roboczym i perforatorem,
  • regulowany otwieracz folii,
  • regulacja ustawienia głębokości stołu roboczego,
  • elektromagnetyczne zamykanie ramy zgrzewającej,
  • impulsowy system zgrzewania z teflonowym drutem 0,7 mm odcinającym,
  • płynna regulacja czasu zgrzewania i chłodzenia,
  • wysokość robocza regulowana w zakresie od 920 do 970 mm.

 

Zgrzewarka kątowa HS
Zgrzewarka kątowa HS-600
Panel sterujacy
Rolki odwijające
Zgrzewarka z możliwością wykonania uchwytu na zgrzewanej folii
System podwojnego zgrzewu
Zgrzewarka kątowa HS z blatem powietrznym
Zgrzewarka kątowa HS z nożem stałocieplnym
Zgrzewarka kątowa HS - automatyczny odjazd produktu po zgrzaniu
Zgrzewarka kątowa HS
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Zgrzewarka kątowa do folii na indywidualne zamówienie

Istnieje możliwość wyprodukowania zgrzewarki kątowej na dowolny wymiar ramy zgrzewającej (np. 600mm x 2000mm).

Parametry standardowych zgrzewarek kątowych:

Model zgrzewarki kątowej:

HS-400

HS-500

HS-600

HS-800

wymiary ramy zgrzewającej (mm):
400x500
500x600
600x800
800x1000
wymiary całego urządzenia (mm):
1580x920
x1120
1780x1020
x1120
2180x1120
x1120
 2580x1320x1120
zasilanie:
230V/ 1 faz.
230V/ 1 faz.
230V/ 1 faz.
 230V/ 1 faz.
maksymalna szerokość folii (mm):
510
610
710
810
rodzaj stosowanej folii:
PE/PP
PE/PP
PE/PP
PE/PP
wymagane ciśnienie (dla wersji z obsługą pneumatyczną):
6 bar
6 bar
6 bar
6 bar

Szczególne zalety naszych urządzeń.

Każdy najdrobniejszy detal wszystkich produkowanych przez AVC zgrzewarek kątowych jest dokładnie przemyślany i precyzyjnie opracowany. W sposób optymalny wykorzystujemy zebrane przez nas wieloletnie i bardzo wszechstronne praktyczne doświadczenia. Dzięki temu, często jesteśmy w stanie przewidzieć możliwe punkty krytyczne, o których nasz klient jeszcze wcale nie pomyślał. Często ten jeden istotny lub kilka innych detali odróżnia nas od innych producentów. Te cechy doceniane są przez naszych klientów i ich pracowników.

ScanPack zaprasza również do zapoznania się z ofertą - taśma do bandowania oraz zgrzewarka do folii. Zapraszamy!

Zgrzewarki kątowe HS panel sterujacy

Bardzo prosta obsługa zgrzewarek kątowych HS.

Zgrzewarki kątowe do folii, podobnie jak inne nasze urządzenia pakujące, charakteryzują się bardzo prostą obsługą, co potwierdzają opinie ich użytkowników. Równie nieskomplikowany i prosty w obsłudze jest zamontowany w tych urządzeniach panel sterujący. Wystarczy krótkie i proste szkolenie z zakresu obsługi i konserwacji urządzenia. Cała praca urządzenia regulowana jest przy pomocy sterownika z menu w języku polskim. Oprócz czasu zgrzewu i chłodzenia możliwe jest również precyzyjne ustawienie czasu odprowadzenia produktu. Zainstalowane w urządzeniu pokrętło umożliwia regulację wysokości stołu roboczego.

 

 

 

 

Zgrzewarki kątowe HS odwijacz do folii

Regulacja rolek odwijających do folii.

Z uwagi na różnorodne sytuacje występujące w procesie produkcyjnym, istnieje wiele możliwości indywidualnego ustawienia parametrów zgrzewarki kątowej (np. regulacja szerokości stolika roboczego czy regulacja otwieracza folii itp.) W odniesieniu do wielu produktów bardzo ważne jest zagwarantowanie prawidłowej wentylacji opakowania (oczywiście w szeregu innych przypadków jest to wręcz niepożądane). Dlatego też, na zamówienie, każda zgrzewarka kątowa do folii może zostać wyposażona w system perforacji, z możliwością jego włączania i wyłączania. Ponadto, urządzenie do odwijania folii wyposażone jest w dodatkowy hamulec.


Zgrzewarki kątowe HS system podwojnego zgrzewu

Bliźniaczy System Zgrzewający (Twin-Seal System).

Wersja wyposażona w specjalny system wzmocnionego zgrzewu. Obok zgrzewu wykonanego drutem odcinającym wykonywany jest równolegle (po stronie pakowanego przedmiotu) mocny zgrzew płaski szerokości 1,5mm. Zapewnia to dokładne i ścisłe opakowanie produktu oraz gwarantuje, że otwarte opakowania lub dziury w folii pojawiające się w procesie obkurczania, będą należały do odległej przeszłości. W zależności od wymogów, płaskie elementy grzejne mogą być włączane lub wyłączane.

 

 

Zgrzewarki kątowe HS automatyczny transporter

Automatyczny odbiór produktów.

Zgrzewarka kątowa posiada możliwość stopniowej regulacji zarówno czasu, jak i wysokości automatycznego odbioru produktów.

 

 

 

Zgrzewarki kątowe HS stalocieplny system zgrzewajacy

Stałocieplny System Zgrzewający(CVS).

Dzięki stałej temperaturze ramienia zgrzewającego możliwe jest osiągnięcie bardzo dużej wydajności produkcyjnej.

 

 

 

dostępność towaru 99%
 


99% towaru prezentowanego na stronie posiadamy na naszym magazynie i jest dostępny na bieżąco.