Strapping and Packaging Systems

Maszyny pakujące AVM - logo

Automaty AVM są bardzo wydajnymi i wszechstronnymi urządzeniami, wykonującymi w pełni zamknięte opakowanie foliowe wokół bardzo różnorodnych produktów. Do pakowania stosuje się głównie termokurczliwe folie polietylenowe i poliolefinowe w postaci półrękawa. Zgrzewy wykonywane są stałocieplnymi nożami zgrzewająco-odcinającymi (CVS system). Zaletą tego sytemu jest niezwykle wysoka trwałość i brak obsługi związanej z koniecznością okresowej wymiany elementów grzejnych i pokryć teflonowych. Nie można stosować folii PCV.

 

Urządzenia Combiset - logo

Urządzenie typu Combiset pozwala na opakowanie produktów w folię, a następnie jej obkurczenie w tunelu obkurczającym. Dzięki zastosowaniu zwrotnych kółek samonastawczych można je ustawić praktycznie w każdym miejscu. Każde z tych urządzeń nadaje się do pakowania znakomitej większości wszystkich zgrzewanych i obkurczanych folią produktów, przy bardzo korzystnej relacji ceny urządzenia do jego jakości i szybkości pakowania.

 

Maszyny pakujące BP - logo

Pakowanie zbiorcze produktów w folię termokurczliwą, przy założeniu że pakiet nie musi być w pełni otoczony folią, jest jednym z najbardziej praktycznych i skutecznych sposobów pakowania.

Tunele grzewcze, obkurczające KT - logo

Energooszczędne tunele obkurczające (grzewcze) przeznaczone są do obkurczania różnych rodzajów folii termokurczliwych (PE, poliolefina, PCV itp.).

Zgrzewarki kątowe HS

Zgrzewarki kątowe mogą być stosowane jako odrębne urządzenie pakujące, można je również w prosty sposób połączyć w całość z tunelem obkurczającym. Dzięki temu możliwe jest osobne pakowanie produktu w folię lub połączenie nawet kilku zgrzewarek z jednym tunelem. 

dostępność towaru 99%
 


99% towaru prezentowanego na stronie posiadamy na naszym magazynie i jest dostępny na bieżąco.